Filmowanie wesel Poznań – o nas


Filmy Barwne powstały z pasji do filmowania i do reportażu. Tworzymy profesjonalne filmy ślubne – w pełni barwne i udźwiękowione. Staramy się opowiadać Wasze historie. Jak pracujemy?

 

Wszystkie filmy ślubne realizowane są przez jednego lub dwóch operatorów – zespół wciąż kameralny, pozwalający jednak na stworzenie jeszcze bardziej różnorodnego i dynamicznego materiału. W trakcie ceremonii staramy się być możliwie dyskretni tak, aby nie rozpraszać uwagi Młodej Pary i zaproszonych Gości. Liczba operatorów jest dopasowana do długości reportażu w wybranym pakiecie, dynamiczny montaż sprawia, że reportaż będziecie oglądać wielokrotnie, wciąż z tą samą przyjemnością.

Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, przeznaczonym do realizacji profesjonalnych produkcji filmowych, korzystamy z licznych stabilizatorów obrazu i profesjonalnych rejestratorów dźwięku wraz z zewnętrznymi mikrofonami. Korzystamy z doświadczenia pozyskanego między innymi w reportażu, reklamie i produkcji teledysków.

Każdy pakiet obejmuje wideofilmowanie przygotowań i błogosławieństwa, poprzez ślub w kościele lub w Urzędzie Stanu Cywilnego i wesele aż do oczepin, maksymalnie do godziny 1:00 w nocy. Materiał zarejestrowany w tym czasie przez jednego lub dwóch operatorów jest w zupełności wystarczający do zmontowania dynamicznego filmu o długości od 30 do nawet 90 minut!

Pracujemy na terenie całego kraju. Filmowanie wesel Poznań oraz do 100 kilometrów od Poznania obejmuje dojazd w cenie. Jesteśmy otwarci także na realizacje poza granicami kraju, szczególnie miejsce realizacji ujęć plenerowych jest zawsze kwestią otwartą.

Każdy pakiet zawiera 2-3-minutowy teledysk ślubny – efektowny, dynamicznie zmontowany skrót z reportażu, udźwiękowiony wybranym wspólnie utworem muzycznym. Jeśli zdecydujecie się na dodatkowe zdjęcia plenerowe, spotkamy się innego dnia w miejscu ustalonym wspólnie przy podpisywaniu umowy i dogramy materiał, który wzbogaci teledysk. Więcej informacji o pakietach znajdziecie na stronie oferta.

Podziękowanie dla Rodziców to fantastyczny prezent, który będziecie mogli zaprezentować w trakcie Wesela – przygotujemy go wcześniej, na podstawie wspólnie opracowanego scenariusza. Podziękowanie dla Rodziców staramy się realizować wbrew utartym szablonom, zwykle koncentrujemy się na Waszych wspólnych pasjach i zainteresowaniach lub wspólnej historii.

Do wszystkich nośników, które od nas dostaniecie przygotowujemy wysokiej jakości pudełka z Waszym zdjęciem, dla każdego filmu ślubnego realizujemy indywidualny authoring, czyli spersonalizowane menu płyt DVD i Blu-ray, z możliwością przełączania poszczególnych etapów reportażu i teledysku. Proponujemy także przekazanie filmu w najwyższej rozdzielczości na nośniku pendrive z grawerem i w eleganckim pudełku. Więcej informacji o nośnikach w naszej ofercie tutaj.

W opowiadaniu historii niezwykle istotny jest także dźwięk – podczas ślubu korzystamy z profesjonalnego, wielokanałowego rejestratora dźwięku, podczas wesela rejestrujemy dźwięk bezpośrednio z miksera na sali oraz dodatkowo szum otoczenia dla uzyskania możliwie realistycznego efektu. Teledyski są udźwiękowione utworami muzycznymi pochodzącymi z najlepszych baz komercyjnej muzyki na świecie – wybór konsultujemy z Młodą Parą. Ze stosowną licencją, a więc całkowicie legalnie.

Podczas pierwszych ustaleń zdalnie, lub na spotkaniu z Młodą Parą staramy się Was poznać, dowiedzieć się co jest dla Was ważne, jakie specyficzne momenty będą obecne podczas ceremonii i wesela. Takie podejście skutkuje swobodną atmosferą w najważniejszym dla Was dniu i pięknym materiałem filmowym, przekazującym rzeczywiste emocje. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i nowe wyzwania – napiszcie, zadzwońcie lub umówcie się z nami na spotkanie!

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące filmowania wesel – napisz do nas lub zadzwoń!